Díky za podporu na HitHitu! Novou prodejnu se školícím centrem jsme otevřeli 19.9.2017 v Praze 6.

Kdo jsme?

Bezobalu je nezisková organizace, která v Česku šíří koncept Zero Waste – tedy předcházení vzniku odpadu. 

-       Inspirujeme veřejnost k prevenci vzniku odpadu – komunikujeme s médii a veřejnou správou, přednášíme na společenských akcích i ve školách. Pořádáme i vlastní osvětové akce - konferencí a workshopy Bezobalu o Zero Waste, kampaní cosemistalo.cz či iniciací vydání knihy Domácnost bez odpadu jsme oslovili širokou veřejnost. 

-       Jako první projekt svého druhu v českém prostředí se věnujeme výzkumu bezodpadového prodeje, promýšlíme skladovací a logistická řešení, sdílíme know-how, zkoumáme preference spotřebitelů a vyhledáváme nové dodavatele, které motivujeme k bezodpadové distribuci.

-       Provozujeme obchody, kde si nakoupíte kvalitní potraviny a drogerii do znovupoužitelných obalů, čímž šetříte přírodu, ale i své peníze a zdraví.

-       Díky úspěšné crowdfundingové sbírce jsme 19. 9. 2017 otevřeli druhý obchod a zároveň školící centrum, které poskytovat školení pro zájemce o Zero Waste životní styl i pro stále rostoucí počet uchazečů o otevření bezobalových obchodů v dalších regionech ČR.

Přihlašte se k odběru newsletteru:

Institut pro podporu šetrné distribuce a uvědomělé spotřeby +

bezobalové obchody kvalitním zbožím:

Bělehradská 96, Praha 2 (pouze trvanlivé potraviny)

po - pá 9:00 - 20.00 so 9:00 - 15:00, ve svátky zavřeno

Pod Kaštany 5, Praha 6 (trvanlivé a čerstvé potraviny, drogerie, kosmetika)

po - pá 8:00 - 20:00, so 10:00 - 18:00, ve svátky zavřeno

Built with Berta