ATRIUM - PRONÁJEM

Krásný prostor v centru Prahy

Atrium je prostorná světlá místnost s velkými okny a přímým vstupem na dvorek ve vnitrobloku.  Má 11×7 metrů a nachází se přímo na metru Hradčanská, kousek od Pražského hradu. Prostor přes den používáme my a chceme ho naplnit životem i ve večerních hodinách (cca od 17:00) a o víkendech. Preferujeme večerní hodiny a víkendy, ale jde se domluvit i na využití v týdnu. 

Ideální pro přednášky i lekce jógy

Jestli hledáte dobře dostupný prostor pro skupinová setkání, jógu, meditace nebo třeba přednášky či firemní meetingy, tak jste na správné adrese. Atrium jde uspořádat podle potřeby – nechat prostor zcela prázdný, vybavit ho velkým stolem nebo několika malými, nebo vyplnit celou místnost židlemi. Prostor je možné pronajmout na celý den i na několik hodin.

Flexibilní pronájem

Zakládáme si na důvěře a dobrých vztazích a podle toho vypadají i podmínky pronájmu. Nikoho nehlídáme, ani nestopujeme čas 🙂 Používáme společný kalendář, ve kterém si Atrium s předstihem rezervujeme. A co je fajn – nevedeme žádné storno poplatky. Pokud se váš kurz nebo firemní akce na poslední chvíli zruší, nic neplatíte.

Cena je 2.000 Kč za celý den (v případě víkendů) nebo 300 Kč za hodinu (ceny jsou bez DPH). Na formě i frekvenci platby se domluvíme tak, aby to oběma stranám vyhovovalo. Určitě upřednostníme pravidelného spolunájemce před jednorázovým.

Vybavení pro každou příležitost

V Atriu je k dispozici vše, co byste mohli potřebovat.

  • kuchyňka (lednička, trouba, sporák, rychlovarná konvice, myčka)
  • velké i malé pytle k sezení na zemi
  • židle a stoly, které se dají podle potřeby rozložit a složit
  • velký oválný stůl pro společné schůzky
  • možnost půjčit si projektor
  • květiny 🙂
  • no a samozřejmě spoustu bezobalových dobrot jen pár kroků po schodech nahoru

Chcete si prostor pronajmout?

Napište Kristýně na kristyna.sedlakova@bezobalu.org a přijď se podívat!