NOVÁ PRODEJNA RADHOŠŤSKÁ

9. dubna 2019 jsme otevřeli novou podejnu s kvalitními potravinami do vlastních nádob a stáčenou ekodrogerií. Najdete ji na adrese Radhošťská 1, na půli cesty mezi stanicemi Flora a Jiřího z Poděbrad. Prozatím se totiž držíme zelené linky metra ;-). Nakupovat můžete od pondělí do pátku od 8 do 20 hod, v sobotu od 10 do 18hod.

V OBCHODĚ NAJDETE

V této naší další samoobslužné prodejně najdete sortiment v podobném složení jako v prodejně na Hradčanské. Ve vysoké kvalitě (standardně bio) tu nakoupíte veškeré základní potraviny, těstoviny, oleje, koření, široký sortiment mléčných výrobků a jejich veganských alternativ, pomazánky a taky něco na mls. Samozřejmostí je i stáčená ekodrogerie, kosmetika a ingredience potřebné na její domácí výrobu.
Cesta na Floru se vyplatí i těm, co to mají blíž na Hradčanskou nebo na Bělehradskou. Máme tu totiž k dispozici něco, co jinde jen tak nenajdete. Nebo snad znáte místo, kde si na mlýnku na ořechy můžete připravit čerstvé a voňavé arašídové máslo?

BEZOBALU NA TRZÍCH NA JIŘÁKU

Dali jsme to do kupy s nedalekými Trhy na Jiřáku, které se postupně snaží zbavovat jednorázových obalů a odpadu. Zastihneme nás tu během dubna připravené objasňovat všechny taje zero waste života a bezobalového nakupování. Prakticky i hravě vám tu ukážeme, jak říct odpadkům a obalům “NE”! Nepřijdete tu o tematické debaty na přání, poznávačky a Člověče, nebal se, ani o ochutnávky dobrot z Bezobalu.