NOVÁ PRODEJNA NA FLORENCI

9. dubna 2019 jsme otevřeli novou podejnu s kvalitními potravinami do vlastních nádob a stáčenou ekodrogerií. Najdete ji na adrese Radhošťská 1, na půli cesty mezi stanicemi Flora a Jiřího z Poděbrad. Prozatím se totiž držíme zelené linky metra ;-). Nakupovat můžete od pondělí do pátku od 8 do 20 hod, v sobotu od 10 do 18hod.

Bezobalu na metru B a C

Prodejna Bezobalu v Praze na Florenci poskytuje nově možnost nákupu rezidentům z Karlína a těm, kteří mají při cestě přestupní stanici metra Florenc. Prodejnu totiž najdete pár kroků od zastávky přímo v Sokolovské ulici čp. 351/25. Zdejší prodejnu jsme otevřeli 1. dubna 2020. Jak je naším dobrým zvykem, k dispozici jsou tu velice kvalitní potraviny bez jednorázových obalů, eko drogerie a přírodní kosmetika.

Ve vysoké kvalitě tu nakoupíte

  • veškeré základní potraviny
  • široký sortiment bio mléčných výrobků
  • sušené ovoce a ořechy
  • těstoviny, oleje, koření, sladidla, nápoje
Samozřejmostí jsou i zero waste pomůcky, stáčená eko drogerie a přírodní kosmetika a ingredience potřebné na její domácí výrobu. V provozu i sortimentu nově otevřené třetí prodejny se dočkáme novinek, které nákup zjednoduší a zpříjemní. Do nabídky přibyla řada čerstvých produktů, bagety, quiche, veganské majonézy, dorty. Znamená to, že si u nás vyberete i tu nejskvělejší bezobalovou svačinu, nebo něco na mls.
V pracovní dny tu nakoupíte od 8 do 20 hod, v sobotu jsou pro vás dveře prodejny otevřené od 10 do 18 hod.

ZKOUŠÍME TO RYCHLEJI A SNÁZE

Provozně může zaujmout nový způsob vážení, který přináší řadu výhod od rychlosti odbavení u pokladny, po dostupnost informací o produktu i v domácnosti díky štítkům. Přitom nákup zůstává snadný. Zvažte – naplňte – zvažte.