ŠŤASTNÉ A ŠETRNÉ
VÁNOCE S BEZOBALU

Vánoční otevírací doba

Nejlepší dárky jsou ty do obálky

Darujte letos svým blízkým radost z bezobalového nákupu. S dárkovými poukazy si můžou vybrat cokoliv z naší bezobalové spižírny a vy nemusíte odhadovat, co jim udělá největší radost. S kvalitními bio dobrotami nebo přírodní kosmetikou nikdy nešlápnete vedle.

Poukazy k vytištění posíláme na e-mail ihned po objednání. Uplatnit jdou na všech našich prodejnách až do konce roku 2023.

300 

Dárkový poukaz 300 Kč

Poukaz na nákup v obchodech Bezobalu v hodnotě 300 Kč. Platnost do 31. 12. 2023. Poukaz posíláme e-mailem.

500 

Dárkový poukaz 500 Kč

Poukaz na nákup v obchodech Bezobalu v hodnotě 500 Kč. Platnost do 31. 12. 2023. Poukaz posíláme e-mailem.

1 000 

Dárkový poukaz 1 000 Kč

Poukaz na nákup v obchodech Bezobalu v hodnotě 1 000 Kč. Platnost do 31. 12. 2023. Poukaz posíláme e-mailem.

Šetrné stromečky z českých lesů

Jak na vánoční stromečky šetrně?

Našli jsme řešení v českých lesích. Lesníci z nich pravidelně vyřezávají malé stromky, které brání v růstu stromům v jejich okolí. Ty pak končí jako odpad v drtičce na dřevo nebo na kompostu. My jim chceme dát druhý život, aby mohli dělat na Vánoce parádu u vás doma.

Nejsou to dokonalé stromečky jako z plantáží, zato mají své osobité tvary a své jedinečné kouzlo. A hlavně si s nimi budete moci užít tuhle vánoční tradici tím nejudržitelnějším způsobem.

Šetrné stromky video
Holešovická tržnice

Spojili jsme síly s Holešovickou tržnicí

Svůj smrček nebo borovičku si můžete objednat online a vyzvednout od 16. prosince na jedné z našich prodejen nebo v Holešovické tržnici před Halou 22. Snadněji tam zaparkujete a navíc budete mít větší výběr stromečků.

Velikost stromků bude 100 – 250 cm za jednotnou cenu 399 Kč. Vy sami si na místě vyberete, který si odnesete domů. Proto doporučujeme pro stromek přijít ve dnech 16. a 17. prosince, kdy bude největší výběr. 

Přijďte si pro šetrný vánoční stromeček

Stromek už není potřeba objednávat online. Můžete pro něj přijít do Bezobalu nebo Holešovické tržnice kdykoliv od 11 do 19 hodin.

Holešovická tržnice  Bubenské nábř. 306/13, Praha 7 (před Halou 22)
Bezobalu Hradčanská  Pod Kaštany 5, Praha 6
Bezobalu Vinohrady  Radhošťská 2278/1, Praha 3
Bezobalu Florenc  Sokolovská 351/25, Praha 8

Naše vánoční hity

Vánoční svíčky

Ručně vyráběné vánoční svíčky

S dobrou svíčkou snadno vykouzlete perfektní vánoční atmosféru. Sáhnout můžete po oblíbených camphillských svíčkách ze včelího vosku nebo po sojových svíčkách s éterickými oleji ve vratném skle od firmy Tvoje svíčka.

Oříšky a sušené ovoce

Sušené ovoce, oříšky a oříšková másla

Směs oříšků a sušeného ovoce je naše oblíbené vánoční mlsání. U nás si můžete nabrat kolik potřebujete a vytvořit si třeba svůj vlastní mix. A jestli hledáte originální dárek pro milovníky oříšků, tak naše oříšková másla zaručeně sklidí úspěch.

Bezobalu kosmetika

Šetrná Bezobalu kosmetika

Už několik let vyrábíme naší vlastní kosmetiku. V té nejlepší kvalitě děláme koupelové soli, šampuky nebo třeba éterické oleje. Jsou to oblíbené dárky, které každoročně bodují u našich známých

Mýdla Soaphoria

Nádherně barevná mýdla

Naše mýdla nejen krásně voní, ale vypadají. Obzvláště ty vánoční od Soaphoria. Jsou vyráběná ručně, s láskou a z pečlivě vybraných a čerstvých přírodních ingrediencí. Ale ostudu neuděláte ani s naší stálicí, mýdly od Mýdlovaru. 

Alkohol

Pivo, víno i punč

Co by to bylo za Vánoce bez sklenky něčeho dobrého. Kromě biodynamických vín a skvělého cidre máme nyní i pálenky, svařák, pivní speciály nebo veganský vaječňák. A aby si na své přišel každý, tak máme i nealkoholické punče a spoustu limonád.

Nakládané sýry

Nakládané sýry ve skle

Letošní novinka, na kterou se sami moc těšíme. Bio nakládané sýry na sváteční mlsání nebo jako dárek. Nakládaný hermelín s brusinkami nebo česnekem od značky Dobroty s příběhem se na stole určitě dlouho neohřeje.

Připravte se na svátky u nás

Vše na Vánoce letos můžete obstarat u nás. Šetrně a bez shonu. Prvotřídní ingredience na pečení, dobroty na slavnostní tabuli, šetrný vánoční stromeček, dárky i dárkové poukazy nebo ten nejudržitelnější balicí papír ze starých papírových pytlů.

Abyste se v tom všem neztratili, označili jsme produkty hodící se podle nás pod stromeček cedulkou “Tip na dárek”. Při příštím nákupu se můžete nechat inspirovat a najít ten váš.

Tip na vánoční dárek

Přejeme vám krásné a klidné Vánoce!