VÁNOCE
S BEZOBALU

Otevírací doba prosinec_okraje

Inspirace na bezobalové dárky

Dárkové poukazy

Lámete si hlavu, čím vašim blízkým udělat radost? S dobrým jídlem a přírodní drogerií nikdy nešlápnete vedle. Nabízíme poukazy v hodnotě 100 Kč, 200 Kč a 500 Kč s platností jeden rok. Nakoupit za ně můžete všechno z našeho sortimentu od biodynamického vína, pleťových krémů až po zdravé mlsání a suroviny na každodenní vaření.

Poukazy jsou k dostání na všech prodejnách u pokladen.

Nejlepší dárky jsou ty do obálky 🙂

Vánoční dárkové sady

Připravili jsme pro vás balíčky, které bychom si sami přáli dostat. Milovníci masáží, úhledných spíží nebo třeba posiloven, na své si přijde opravdu každý.

Nadělte smysluplný dárek bez zbytečného odpadu a sami sobě prevenci vánočního shonu. Balíčky jsme pro vás vymysleli a zabalili do kvalitních pytlíků šitých v Česku. Ty můžete využít pro další nákupy.

Bezobalí balíčky, víc času na vanilkové rohlíčky ????

Vyberte dárek na prodejně

Na našich prodejnách najdete tolik skvělých produktů, že je někdy těžké se v nich neztratit.

Abychom vám hledání usnadnili, označili jsme produkty hodící se podle nás pod stromeček cedulkou “Tip na dárek”. Při příštím nákupu se můžete nechat inspirovat a najít ten váš.

Nechcete-li voucher ani sadu, máme pro vás další radu ????

Vánoční stromečky z prořezávky

Jak na vánoční stromeček šetrně? Našli jsme řešení v lese u Tábora. Stromky, které nejsou v tak dobré kondici jako jejich sousedé a ubírají jim místo i světlo, musí pryč. Skončily by v drtičce na dřevo nebo na kompostu. Teď ale mohou udělat spoustu parády u vás doma. Nepochází z plantáží ani dovozu a nebyly pěstované za účelem prodeje. Nejsou proto naprosto perfektní, ale to nebrání tomu, abyste si s nimi užili perfektní Vánoce.

Svůj smrček si můžete předobjednat na prodejnách nebo online. K vyzvednutí budou od 15. 12. a vy sami si vyberete, který si odnesete domů. Velikost stromků bude cca 100 – 250 cm za jednotnou cenu 299 Kč.

Celý tým Bezobalu vám přeje krásné Vánoce ????