ŠŤASTNÉ A ŠETRNÉ
VÁNOCE S BEZOBALU

Vánoční otevírací doba

Nejlepší dárky jsou ty do obálky

Darujte letos svým blízkým radost z bezobalového nákupu. S dárkovými poukazy si můžou vybrat cokoliv z naší bezobalové spižírny a vy nemusíte odhadovat, co jim udělá největší radost. S kvalitními bio dobrotami nebo přírodní kosmetikou nikdy nešlápnete vedle.

Poukazy k vytištění posíláme na e-mail ihned po objednání. Uplatnit jdou na všech našich prodejnách až do konce roku 2023.

300 

Dárkový poukaz 300 Kč

Poukaz na nákup v obchodech Bezobalu v hodnotě 300 Kč. Platnost do 31. 12. 2023. Poukaz posíláme e-mailem.

500 

Dárkový poukaz 500 Kč

Poukaz na nákup v obchodech Bezobalu v hodnotě 500 Kč. Platnost do 31. 12. 2023. Poukaz posíláme e-mailem.

1 000 

Dárkový poukaz 1 000 Kč

Poukaz na nákup v obchodech Bezobalu v hodnotě 1 000 Kč. Platnost do 31. 12. 2023. Poukaz posíláme e-mailem.

Stromečky z českých lesů

Jak na vánoční stromečky šetrně?

Našli jsme řešení v českých lesích. Lesníci z nich pravidelně vyřezávají malé stromky, které brání v růstu stromům v jejich okolí. Ty pak končí jako odpad v drtičce na dřevo nebo na kompostu. My jim chceme dát druhý život, aby mohli dělat na Vánoce parádu u vás doma.

Nejsou to dokonalé stromečky jako z plantáží, zato mají své osobité tvary a své jedinečné kouzlo. A hlavně si s nimi budete moci užít tuhle vánoční tradici tím nejudržitelnějším způsobem.

Šetrné stromky video
Holešovická tržnice

Spojili jsme síly s Holešovickou tržnicí

Svůj smrček nebo borovičku si můžete objednat online a vyzvednout od 16. prosince na jedné z našich prodejen nebo v Holešovické tržnici před Halou 22. Snadněji tam zaparkujete a navíc budete mít větší výběr stromečků.

Velikost stromků bude 100 – 250 cm za jednotnou cenu 399 Kč. Vy sami si na místě vyberete, který si odnesete domů. Proto doporučujeme pro stromek přijít ve dnech 16. a 17. prosince, kdy bude největší výběr. 

Objednejte si šetrný vánoční stromeček

K vyzvednutí bude od 16. prosince na jedné z našich prodejen nebo v Holešovické tržnici.

Naše vánoční hity

Vánoční svíčky

Ručně vyráběné vánoční svíčky

S dobrou svíčkou snadno vykouzlete perfektní vánoční atmosféru. Sáhnout můžete po oblíbených camphillských svíčkách ze včelího vosku nebo po sojových svíčkách s éterickými oleji ve vratném skle od firmy Tvoje svíčka.

Oříšky a sušené ovoce

Sušené ovoce, oříšky a oříšková másla

Směs oříšků a sušeného ovoce je naše oblíbené vánoční mlsání. U nás si můžete nabrat kolik potřebujete a vytvořit si třeba svůj vlastní mix. A jestli hledáte originální dárek pro milovníky oříšků, tak naše oříšková másla zaručeně sklidí úspěch.

Bezobalu kosmetika

Šetrná Bezobalu kosmetika

Už několik let vyrábíme naší vlastní kosmetiku. V té nejlepší kvalitě děláme koupelové soli, šampuky nebo třeba éterické oleje. Jsou to oblíbené dárky, které každoročně bodují u našich známých

Mýdla Soaphoria

Nádherně barevná mýdla

Naše mýdla nejen krásně voní, ale vypadají. Obzvláště ty vánoční od Soaphoria. Jsou vyráběná ručně, s láskou a z pečlivě vybraných a čerstvých přírodních ingrediencí. Ale ostudu neuděláte ani s naší stálicí, mýdly od Mýdlovaru. 

Alkohol

Pivo, víno i punč

Co by to bylo za Vánoce bez sklenky něčeho dobrého. Kromě biodynamických vín a skvělého cidre máme nyní i pálenky, svařák, pivní speciály nebo veganský vaječňák. A aby si na své přišel každý, tak máme i nealkoholické punče a spoustu limonád.

Nakládané sýry

Nakládané sýry ve skle

Letošní novinka, na kterou se sami moc těšíme. Bio nakládané sýry na sváteční mlsání nebo jako dárek. Nakládaný hermelín s brusinkami nebo česnekem od značky Dobroty s příběhem se na stole určitě dlouho neohřeje.

Připravte se na svátky u nás

Vše na Vánoce letos můžete obstarat u nás. Šetrně a bez shonu. Prvotřídní ingredience na pečení, dobroty na slavnostní tabuli, šetrný vánoční stromeček, dárky i dárkové poukazy nebo ten nejudržitelnější balicí papír ze starých papírových pytlů.

Abyste se v tom všem neztratili, označili jsme produkty hodící se podle nás pod stromeček cedulkou “Tip na dárek”. Při příštím nákupu se můžete nechat inspirovat a najít ten váš.

Tip na vánoční dárek

Přejeme vám krásné a klidné Vánoce!