VELIKONOCE
S BEZOBALU

velikonoční otevírací doba (1)

Na co se můžete těšit

Velikonoční limitky

Jen po omezenou dobu před Velikonocemi pro vás máme spoustu čokoládových a oříškových pochoutek. Největší radost máme z fair trade čokoládových vajíček, které se vám doslova rozplynou na jazyku. V jejich složení najdete jen 6 ingrediencí a žádná zbytečná dochucovadla.

Zkuste i bio brusinky v čokoládě nebo bio čoko tyčinky s mléčnou náplní. Děti je milují. A rozhodně nezapomeňte ani na čerstvě nasekaný nugát nebo limitovanou edici našich ořechových másel. Ty budou k dispozici od 9. 4. a těšit se můžete na čerstvé mandle v mlýnku a také na mandlové máslo s bílou či hořkou čokoládou ve sklenicích.

Vše pro pečení

Naše násypníky jsou plné mnoha druhů mouky, ořechů, cukrů i alternativních sladidel… Prostě toho, co k pečení můžete potřebovat. Vše v prvotřídní kvalitě, a to se počítá! Jak určitě víte, dobré suroviny jsou totiž ten nejlepší kuchař. ???? Vše si navíc můžete pořídit jen v takovém množství, jaké opravdu potřebujete. 

A na Velikonoce samozřejmě nesmí chybět vajíčka. Doporučujeme vám ty od slepic z volného výběhu. Obarvit si je můžete třeba ve slupkách od bio cibule, kurkumy anebo avokáda.

Upleťte si pomlázku

Proutky jsme pro vás nařezali na statku v jižních Čechách a dlouze je máčeli ve vodě, tak aby vám při pletení žádný z nich nepopraskal. Svázané a připravené k tvoření je najdete na všech našich prodejnách.

Slibujeme, že vlastní pomlázku zvládne s naším video návodem opravdu každý. A bude perfektní, protože jste ji dělali vy. ????

Celý tým Bezobalu vám přeje krásné Velikonoce ????