Chceme pokračovat,
ale potřebujeme vaši pomoc

Před 8 lety jsme zakládali Bezobalu s vizí přinést do Čech bezobalové nakupování. Od té doby jsme se rozrostli na tři prodejny a podařilo se nám ušetřit víc jak 68 tun jednorázových obalů.

Poslední dva roky pro nás byly ale hodně náročné. Nechceme to vzdát, protože tu chceme zůstat pro všechny, kterým není lhostejný svět kolem a záleží jim na opravdu udržitelném nakupování.

Teď ale potřebujeme vaši pomoc. Víc než kdy jindy. Podpořte nás svým nákupem a pomozte nám to nezabalit!

English version →

Podpořte nás a pořiďte si
jeden nebo víc nákupů dopředu

Bezobalový nákup (nebo nákupy) si můžete pořídit dopředu v podobě elektronického poukazu. Nám tím pomůžete a vy můžete na prodejnu vyrazit, až se vám to bude hodit. Šetříme papír, takže nemusíte nic tisknout a jen přijít s unikátním kódem, který vám pošleme do emailu. Platnost poukazu je do konce roku 2022. 

Prodej poukazů byl ukončen. Děkujeme vám za podporu! 🤍

Proč nakupovat v Bezobalu

Bezobalu vzniklo, protože se nám nelíbilo obrovské množství jednorázových odpadů při běžném nakupování. Chtěli jsme obchod, kde není vše zabalené, kde nám reklamy nenutí to co nechceme a ve složení není žádná zrada. A tak jsme začali prodávat potraviny bez zbytečných jednorázových obalů a nastartovali jsme v Čechách bezobalovou revoluci.

Pečlivě vybíráme produkty s čistým složením. Takové, které svojí kvalitou podporují zdraví a neškodí krajině. Vyhýbáme se zpracovaným, uměle dochucovaným nebo barveným potravinám a toxické drogerii. Nabízíme jen to, za čím si opravdu stojíme a co sami chceme jíst a používat.

Už 8 let šíříme myšlenky udržitelnosti a věříme, že změna začíná u každého z nás. Není potřeba být dokonalý, stačí malé krůčky. I malým nákupem v Bezobalu podpoříte změnu v nakupování a zemědělství.

A jeden důvod navíc – zlevnili jsme! ✂️

Aktuální situace, kdy ceny všeho letí nahoru, nás přesvědčila o nutnosti upravit sortiment. Proto jsme k BIO produktům přidali i cenově dostupnější alternativy. Doufáme, že to otevře bezobalové nakupování ještě více lidem a společně ukážeme, že to jde i bez jednorázových obalů.

507 kg

odpadu vytvoří průměrný Čech za rok

48 %

komunálního odpadu skončí na skládkách

13 546

bazénů v Podolí by zaplnil roční komunální odpad

P.S. Spustili jsme blog!